Úspěšný víkend týmu ČS Specialized junior

O víkendu pokračoval seriál ČP MTB XCE A XCO v Bedřichově v Jizerských horách. Ani tam se naši bikeři, závodníci týmu ČS Specialized Junior MTB týmu Vimperk, neztratili.

IMG 20170618 122547

Naopak, pokračovali ve výborné prezentaci sportovní připravenosti jako doma na ČP na Zadově….V mužích Elite se umístil náš student SG, Jan Vastl, na 6. místě, náš závodník, Jaromír Skála byl 10.( 5. v kategorii Elite pod 23 let) a Jakub Kadlec dojel do cíle v této kategorii na 13. místě (7. v kategorii Elite pod 23 let).

IMG 20170618 125427

Ale naší nejúspěšnější skupinou jsou byli rozhodně junioři. David Zadák nenechal nikoho na pochybách, že je nyní jasně juniorskou jedničkou v ČR a s přehledem si dojel pro vítězství. Na 2. místě přispěchal do cíle další náš cyklistický talent, Samuel Jirouš. Konečně vyzrál na smolné defekty a nástrahy trati….10. byl potom Matěj Bedrník, 13. František Honsa, 17.Karel Sýkora 18. Vladimír Doležal a 20. Adam Formánek.

IMG 20170618 125630

Nejlepšími závodníky v kategorii Kadeti byli – 6. Jan Sáska,14. Oskar Marek a 19. Tomáš Matějka. Svůj cyklistický talent opět prokázala ve starších žákyních Monika Nárovcová a v ČP vybojovala znovu druhé místo.

IMG 20170618 171924

V sobotních sprintech se dařilo v kadetech Oskaru Markovi, vybojoval stříbro a bronz v kategorii Junioři získal Matěj Bedrník.

Nyní čeká naše závodníky náročná příprava v Italském Livignu před vrcholnými závody sezóny – MČR, ME, MS